Výlety

Tatry ponúkajú oveľa viac než len dychvyrážajúcu krásu prírody. V objatí majestátnych hôr človek vytvoril monumentálne diela, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči. Nadýchnite sa zhlboka histórie, ktorá tu zanechala stopy. Vyberte sa s rodinou na výlet!

Splav a prielom Dunajca

V Červenom Kláštore sa pestovali bylinky, ktorými mních Cyprián liečil celý svet. Zalieval ich krištáľovo čistou vodou z Dunajca, ktorý môžete splaviť na plti. Zážitok umocní prechádzka náučným chodníkom Prielom Dunajca s desiatimi zastávkami, ktoré vám prezradia o tomto kúzelnom kraji oveľa viac...

Zľava pre návštevníkov ubytovaných u nás:

  • Splav Dunajca na pltiach: -20%
  • Rafting na Dunajci: -20%

Spišský hrad, Žehra, Spišská kapitula a Levoča

Bol by hriech na Spiši obísť svetové dedičstvo, ktoré reprezentuje jedinečný súbor kultúrnych a prírodných pamiatok: Spišský hrad, Kostol Ducha Svätého v Žehre, Spišská Kapitula so Spišským Podhradím a staré mesto Levoča s unikátnym dreveným dielom rezbára Majstra Pavla.

Nestville Park

Menej ticha a viac veselého alkoholového opojenia na vás čaká v novootvorenej atrakcii v obci Hniezdne, v podhradí Starej Ľubovne. Na zdravie!

Zámok Niedzica, Poľsko

Najromantickejší stredoveký hrad Niedzica sa týči na brehu nádrže Czorsztyńskie v obci Niedzica-Zamek, na poľskej strane Spiša.

Zakopane, Poľsko

Ak vám už bude v Tatrách ticho, vyberte sa do dedinky Zakopane. Čaká na vás nákupný bulvár, svetoznáme syry a pohľad na Tatry z druhej strany.

Rabkoland, Poľsko

Rabkoland je najväčší zábavný park v Malopoľsku a jeden z najväčších v Poľsku. Je to ideálne miesto pre rodiny s deťmi, ktoré okrem klasických atrakcií ponúka aj múzeum rekordov a kuriozít Poľska.

hore